kano keyfi

Aktiviteler

Tüplü Dalış

Eğer tüplü dalış takımınız varsa tüm Mazı sahili dalış için harika bir ortamdır, su altı dünyasının harika renklerini ve ilginç kaya oluşumlarını keşfetmeniz için tüplü dalış harika bir seçenek.

Tembellik

Bütün hafta yoruldunuz kafanızı dinlemek istiyorsunuz haftanın yorgunluğunu atmak Bodrum Mazı Eray Pansiyonda harika bir seçenek, ister hamakta takılın, ister sedirde, ister şezlongda tüm seçenekler kendinizi mükemmel hissettirecektir.

Bisiklet gezisi

Bisiklet gesizi yapmak Mazıda biraz zorlu ama bu zorlu yolu seçerek tüm toksinlerinizden bir anda kurtulup aksam harika bir uyku çekebilirsiniz.

Denizde Kano Keyfi

Denizde kano keyfi ile harika saatler geçirebilir hareket ederken şahane bronzlaşabilirsiniz.

Ücretsiz kamp alanı

Mazı Eray pansiyonda ücretsiz kamp alanına çadırınızı kurup istediğiniz macerayı devam ettirmek te mümkün, gece ağustos böceklerinin sesi ve yıldızların ışığında uyumanın keyfi paha biçilemez.

Sahil keşif gezisi

Mazı sahilinin taş yapısı eşsizdir, tüm sahil boyunca yürüyerek tüm negatif enerjinizi doğaya bırakabilirsiniz, dilerseniz değişik taşlardan toplayıp dilediğiniz şekilde değerlendirebilirsiniz.

Yamaç yürüyüsü

Bacaklarınıza güveniyorsanız yamaç yürüyüşü harika bir seçenek, yanınıza bir kaç poşet almayı unutmayın yürürken çeşitli bitki örtüsünden toplamak isteyeceksiniz.

Balık Avı

Deniz kıyısından kamışla yada kanoyla yada sandal ile günün belirli saatlerinde denizin size sunduğu nimetlerden faydalanabilirsiniz, sonrasında tuttuğunuz balıkları Eray pansiyon sizin için pişirir hazırlar kendi tuttuğunuz balığı yemenin keyfi harikadır.