Skip to content

ODALARIMIZ

yeni süit odalarımız

"DENİZE SADECE 5 MT"

Süit odalarımız 2023 yılı itibarı ile yeni tasarlanmış ve inşaa edilmiştir , Her süit Bungalow kendi içinde iki ayrı oda barındırmaktadır, odalardan biri çift kişilik bir yatağa sahipken diğer oda ise 2 adet tek kişilik yatağa sahiptir. Bir süit te en az 3 en fazla 4 kişi konaklayabilmektedir. 3 kişiden az olan konaklamalarda 3 kişi olarak ücretlendirilmektedir. 

Tüm yataklar konforunuz ve sağlıklı bir uyku uyuyabilmeniz için ergonomiktir. Her süitimizde klima ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır.

Süitlerimiz günlük olarak temizlenmekte ve dilediğiniz taktirde çarşaf ve yastık kılıflarınız yenilenmektedir.

Süitlerimizde kalacak kişi sayısına yetecek şekilde günlük kullanım için küçük, büyük havlu ve gerekli tuvalet malzemeleri sunulmaktadır.

STANDART ODALARIMIZ VE ÖZELLİKLERİ

Tüm odalarımız 2021 yılı itibarı ile yenilenmiştir, tüm yataklar konforunuz ve sağlıklı bir uyku uyuyabilmeniz için yenilendi. Her odamızda klima ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır.

Odalarımız günlük olarak temizlenmekte ve dilediğiniz taktirde çarşaf ve yastık kılıflarınız yenilenmektedir.

Odalarımızda kalacak kişi sayısına yetecek sekilde günlük kullanım için küçük, büyük havlu ve gerekli tuvalet malzemeleri sunulmaktadır.

BASİT DÜŞÜN İYİ UYU

Biizm buralarda odaya sadece uyumak için girilir bu sebeple odalarımız sadece temek ihtiyaçlara hizmet edecek şekilde basit tasarlanmıştır, abartı yoktur…

BAHÇEYE KARŞI DERİN UYKU

Ayak ucunuzdaki pencereden bahçeyi görerek ve bahçeden gelen çiçek ve bitkilerin doğal kokusu ile uyumanın dinlenmenin keyfi paha biçilemez.

GÜNEŞLE UYANMAK

Yüzünüze günün ilk ışıkları usul usul değerken bol oksijenle uyduğunuz güzel bir geceden uyanmak güne erken başlamakbenzersiz bir deneyimdir.

Bir pansiyondan daha fazlası

Sabah bahçeye uyanmak, yüzünü denizde yıkamak, peşinden bir demli bir çay içebilmek… Mazı Eray Pansiyon, bu basit hayallerin gerçekleştiği yer 🙂

dışardaymış gibi

Tabiki sahilde de yatıp yıldızların altında uyumanın keyfini sürebilirsiniz ama açık havada yatarmış gibi yatıp ama güvende olma hisside hepimizin hakkı, odalarımızda bu hissi doyasıya yaşayabilirsiniz.

doğayı içine çek

Uyumanın amacı enerji depolamak bir sonraki güne kendinizi hazırlamak ama gününümüzde bunu kalteli bir şekilde yapmak çokta mümkün olamıyor. Bizim buralarda uykuya doyarsınız, temiz hava içinize işler, uyandığınızda yorgun değil enerji dolu uyanırsınız.

Simdi yazmaya başla!
Merhaba,
Yardıma ihtiyacınız varmı?